*

Lifestyle / Entertainment Sport

Smeets lanceert l’Eau du Tour

Een stevige geur voor de moderne man

L'eau du Tour - Flickr -Ramdomm

Door Willem Swift en Melle van den Berg • dinsdag 15 december 2009, 10:04

In navolging van vele sterren lanceert NOS-coryfee Mart Smeets deze week zijn nieuwe parfumlijn l’Eau du Tour. Cosmeticaconcern Cotty heeft samen met de sportliefhebber een luchtje ontwikkeld dat de essentie van de wielersport in geur vat. Het luchtje, een combinatie van frisse zweetlucht met een vleugje rode wijngeur en epo, is speciaal gericht op de markt van de ouder wordende man.

“Na jaren met tekst, beeld en geluid de Tour bij de mensen thuis te brengen ontbrak de prikkeling van het reukorgaan voor een totaalervaring”, zegt een trotse Smeets. De lancering is tevens een vermaning aan zijn jongere collega’s in de entertainmentwereld, die ook een eigen parfumlijn beginnen. “Wie wel eens een wielerwedstrijd, of een avondje uit heeft meegemaakt, weet dat het leven niet alleen over bloemetjes en soapsterretjes gaat. l’Eau du Tour is een stevige geur, daar kan je de Tour op winnen. Ik mag hier voor klappen? En dat doe ik dan ook!” aldus de gevierde verslaggever.

Collega-commentator Maarten Ducrot: “Ik had Mart al langer opgeschreven voor een geurtje, ook al omdat er hele grote veranderingen aan staan te komen. Het nieuwe wielrennen begint bij een reiniging van lichaam en geest; het is alsof Mart het hele peloton in de staafmixer heeft gegooid. Niemand kan nu in de parfumerie nog linkeballen.” De reacties zijn echter niet unaniem positief. Zo laat Henk Westbroek weten dat hij ‘zijn reet afveegt met dat geurtje van Smeets.’

Als tegenhanger voor de ‘testosteronbom’ van l’Eau du Tour zal Smeets samen met collega Philip Freriks ook l’Air de Fifi uitbrengen, een geurtje voor de dames. “Een zweem van distinctie, voor sterke vrouwen die de stad onveilig maken in een bordeauxrode deux-pièces en een blouse met ovale vlakken, het precieuze gezicht perfect in de make-up.” Smeets brengt l’Eau du Tour voor de feestdagen de winkels in, zodat wielrenminnend Nederland met de geur van passie, ellebogenwerk en schraal bier het nieuwe jaar in kan.

De Speld Kamervragen Generator

Genereer nu kamervragen over 'Smeets lanceert l'Eau du Tour'

(c) De Speld 2011 Versturen >

Reacties

1 reactie

  1. 1

    Dat wordt een kansloos product. De wielrenners zullen altijd ontkennen dat er een luchtje aan hun sport zit. Ze handelen zelf veel te graag in gebakken lucht.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>